Hania

Witaj na moim blogu. Mam na imię Hania, mam 27 lat i pochodzę z Grajewa. W czasach studiów korzystałam jedynie z papierowych książek, ale już w czasie ich trwania modne stawały się tak zwane audiobooki. To niesamowicie nowatorskie rozwiązanie, do którego początkowo byłam niechętnie nastawiona, ale po pewnym czasie nastawiłam się znacznie pozytywniej. To był moment, który odmienił moje życie. Dziś ściągam audiobooki i korzystam z nich na co dzień w wielu tematach. Uczę się, czytam a w zasadzie odsłuchuję książki, które mnie interesują. Tym sposobem rozwijam się każdego dnia i nie muszę przy tym w ogóle korzystać z papierowych wydań książek. Na moim blogu opowiem Ci znacznie więcej o audiobookach i aktualnych trendach w tej ciekawej branży. Prywatnie jestem mamą i zajmuję się wspaniałą córeczką, która jest moim oczkiem w głowie. W naszym domu mieszka również sympatyczny owczarek niemiecki – Reks. Moją pasją jest gotowanie i zdrowy styl życia, rozwój osobisty i religie świata. Doskonale odnajduję się również w modzie.

6 thoughts on “Hania

  1. No i mam kolejnego pieska. Reks czyli mój owczarek niemiecki zaakceptował psa rasy yorkshire terier. Yorki to bardzo miłe pieski. Śmieszny jest widok dużego owczarka z małym yorkiem. Napisałam ciekawy tekst o moim yorku, który wabi się Perełka.

  2. No to przedstawiam Malinkę – mojego owczarka niemieckiego, który ma czarny charakter. W sumie sierść też nie należy do jasnych. Bardzo cieszę się, że mam tego pieska. Jest to mój pierwszy pies, którego dostałam na gwiazdkę od rodziców. Trafiony prezent!

  3. Ostatnio zachorowała mi świnka morska Migotka. Głównie problem dotyczy skóry. Nie przedstawiałam jeszcze Wam mojej świnki morskiej więc teraz jest okazja. Byliśmy u weterynarza i przypisał potrzebne preparaty, zobaczymy jak będzie. Może później dam więcej informacji o mojej śwince morskiej…

  4. Niezwyczajnie dla mnie pociągającym tematem, są żółwie. Przede wszystkim zaintrygował mnie żółw lądowy, który ma dosyć znaczne rozmiary. Urzeka mnie jego budowa ciała i tryb życia. Każdy może sobie takiego żółwia nabyć i pielęgnować go w warunkach domowych. Nie potrzeba mu wiele do szczęścia, nie jest on zbyt trudnym zwierzęciem. Chętnie czytam książki na jego temat, dlatego że moim marzeniem jest mienie takiego żółwia w swoim mieszkaniu. Entuzjastycznie słucham również porad na ten temat, jakie warunki powinno się mu zagwarantować do egzystowania.

  5. Cześć! Lubię dużo czytać. Czasem interesowałam się Audiobookiem ale niestety to nie dla mnie, ponieważ jak wspomniałam lubię sporo książek czytać, a audiobook niestety jest na długie godziny. Jestem przyzwyczajona do długiego czytania.

  6. Mazury to przede wszystkim turystyka. Jeżeli ktoś usłyszy słowa mazury do przede wszystkim połączy je z jeziorami oraz turystyką. Są to nieodłączne elementy, które ukształtowały się na przestrzeni ostatnich lat. Mazury w skali Europy są miejscem naprawdę wyjątkowym. Posiadają niezwykle dużą ilość różnej wielkości jezior, a co najważniejsze naprawdę nienaruszoną przyrodę ,która przyciąga turystów z wielu zakątków świata, a nie tylko Polski. Mazury to również piękne polskie miasta takie jak Olsztyn, gdzie również można znaleźć szereg różnych interesujących atrakcji turystycznych. W obrębie mazur można zwiedzić wiele średniowiecznych zamków, które pamiętają jeszcze czasy Zakonu Krzyżackiego. Zamki te cieszą się dużą popularnością wśród turystów i są bardzo chętnie oglądane. Mazury to naprawdę bardzo dobre miejsce na wyjazd i odpoczęcie od tej nasze codzienności, dlatego trzeba zachęcać turystów do wyjeżdżania właśnie w ten zakątek kraju, bo nie wiedzą nawet co tracą. Nasz kraj również jest piękny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *